fbpx

ZIPP SCRAMBLER 125

Motocykl dostępny w salonie z szybką realizacją i ekspresową dostawą.

Dostawa do domu w cenie pojazdu. Umożliwiamy również bezpieczny odbiór osobisty z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa sanitarnego.

Pełną oferta finansowania, dane motocykla, zdjęcia otrzymasz po wysłaniu formularza. Jeżeli chciałbyś zmienić parametry proponowanej oferty to wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą jeszcze dzisiaj.

Rata : 236 zł / msc

Okres finansowania: 60 msc.
Moc: 9 KM
Wysokość siedziska: 840 mm
Pojemność: 125 ccm
Dla firmy: Nie
Dla osoby prywatnej: Tak
Kredyt: Tak
Leasing: Nie


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany

Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.