fbpx

Z650

Kawasaki Z650 to uniwersalny naked, którego możesz spokojnie zabrać do pracy, w podróż lub na tor wyścigowy. Dwucylindrowy silnik o pojemności 649 cm3 i maksymalnej mocy 68 koni mechanicznych zachwyci Cię swoją charakterystyką i dynamiką pracy. Masa pojazdu gotowego do użytku to zaledwie 187 kilogramów, a siedzisko umieszczono na wysokości 790 mm, co sprawia, że motocykl jest idealny także dla niższych osób. Zbiornik paliwa o pojemności 15 litrów oraz deklarowane średnie spalanie 4,3 l / 100 km zapewniają bardzo dobry zasięg podczas wycieczek.

Rata netto: 687 zł / msc

Okres finansowania: 35 msc.
Moc: 68 KM
Wysokość siedziska: 790 mm
Pojemność: 649 ccm
Dla firmy: Tak
Dla osoby prywatnej: Nie
Kredyt: Nie
Leasing: Tak


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany


Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.