fbpx

Vulcan S

Kawasaki Vulcan S to lekki i zwinny cruiser dla tych, którzy szukają stylu i komfortu. Motocykl jest napędzany dwucylindrowym silnikiem o pojemności 649 cm3, który generuje maksymalną moc 68 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy wynosi 65,7 Nm. Zbiornik paliwa o pojemności 14 litrów oraz średnie spalanie na poziomie 4,5 l / 100 km zapewniają optymalny zasięg zarówno podczas użytkowania w mieście jak i w podróży. Tylny amortyzator z siedmiostopniową regulacją pozwala dostosować motocykl do stylu jazdy. Duży rozstaw osi oraz wygodne, nisko osadzone siedzisko zapewnią pełną kontrolę i komfort. Vulcan S posiada również takie smaczki jak podnóżki z trzystopniową regulacją.

Rata : 673 zł / msc

Okres finansowania: 60 msc.
Moc: 68 KM
Wysokość siedziska: 705 mm
Pojemność: 649 ccm
Dla firmy: Nie
Dla osoby prywatnej: Tak
Kredyt: Tak
Leasing: Nie


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany

Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.