fbpx

Ninja 650

Kawasaki Ninja 650 to świetna propozycja z pogranicza sportu i turystyki. To motocykl, który wyglądem nawiązuje do ZX-10R, na którym Jonathan Rea święci triumfy w Mistrzostwach Świata Superbike. Silnik o mocy 68 koni mechanicznych oraz niska masa wynosząca 193 kilogramy z płynami i paliwem zapewnią sportowe doznania nawet w drodze z domu do pracy, a rasowy, sportowy wygląd sprawi, że nie będziesz mógł oderwać oczu od swojego Kawasaki.

Rata : 664 zł / msc

Okres finansowania: 60 msc.
Moc: 68 KM
Wysokość siedziska: 790 mm
Pojemność: 649 ccm
Dla firmy: Nie
Dla osoby prywatnej: Tak
Kredyt: Tak
Leasing: Nie


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany

Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.