fbpx

Honda CB1000R 2020

Motocykl dostępny z szybką realizacją i ekspresową dostawą. Dostawa na terenie Warszawy i okolic w cenie pojazdu. Dostawę do dalszych lokalizacji zrealizujemy za pośrednictwem firmy logistycznej CAT w cenie 550zł, bez względu na miejsce w Polsce.
Umożliwiamy również bezpieczny odbiór osobisty z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa sanitarnego.
Pełna oferta finansowania, dane motocykla oraz zdjęcia otrzymasz po wysłaniu formularza.
Jeżeli chciałbyś zmienić parametry proponowanej oferty, to wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dzisiaj.

Rata netto: 954 zł / msc

Okres finansowania: 36 msc.
Moc: 146 KM
Wysokość siedziska: 830 mm
Pojemność: 998 ccm
Dla firmy: Tak
Dla osoby prywatnej: Nie
Kredyt: Nie
Leasing: Tak


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany


Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.