fbpx

Beta Xtrainer 300 2022 2T

XTrainer to idealny motocykl dla początkujących jeźdźców rozpoczynających przygodę z enduro po raz pierwszy, ale przede wszystkim motocykl dla każdego entuzjasty na każdym poziomie doświadczenia, oferujący przyjemne wrażenia z jazdy bez przeciążania fizycznych i technicznych możliwości kierującego.

Motocykl dostępny w salonie z szybką realizacją i ekspresową dostawą!

Pełna oferta finansowania, dane motocykla oraz zdjęcia otrzymasz po wysłaniu formularza. Jeżeli chciałbyś zmienić parametry proponowanej oferty, to wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dzisiaj.

Rata netto: 606 zł / msc

Okres finansowania: 24 msc.
Moc: 34 KM
Wysokość siedziska: 910 mm
Pojemność: 300 ccm
Dla firmy: Tak
Dla osoby prywatnej: Nie
Kredyt: Nie
Leasing: Tak


Zainteresowany? Doskonale, niewiele już dzieli Cię od kupna wybranego motocykla.


Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować przedstawioną ofertę, chciałbyś porozmawiać z handlowcem z salonu, doprecyzować warunki zakupu i ustalić kwestie związane z dostawą motocykla lub jego ubezpieczeniem - wystarczy że wypełnisz ten formularz i otrzymasz spersonalizowaną ofertę od naszego dealera na podany adres mailowy.Nota prawna:
Informacje zaprezentowane na stronach niniejszego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki sprzedaży, wyposażenie prezentowanych motocykli, ceny oraz aktualność oferty finansowania zakupu prosimy potwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Naszym Dealerem, który odpowiada za treść przedstawionej oferty.

Jestem zainteresowany


Więcej...

Więcej...


Dziękujemy za zgłoszenie!

Za kilka minut otrzymasz ofertę
na swój adres email.